Дніпропетровська бібліотека заманює до себе через мобільний додаток

*Унікальний додаток, що не має аналогів ні в Україні, ні в СНД, створили в Дніпропетровській центральній бібліотеці.

 

“DneprLibrary” розрахований, насамперед, на тих людей, які не звикли ходити в бібліотеки, але жити не можуть без сучасних гаджетів – молодь і бізнес-еліту міста. Однак, по суті, він буде доступний і корисний всім, у кого є смартфон або планшет. Завантажити його можна безкоштовно, а навчитися користуватися ним можна за п’ять хвилин.

 

На головній сторінці додатку розміщена вся інформація про бібліотеку – адреса, сайт, контакти, час роботи та ін. Ще в одному розділі можна задати будь-яке питання бібліотекарю. Найчастіше цей сервіс використовується для того, щоб дізнатися, чи є в бібліотеці та чи інша книга, і в якому відділі її можна отримати. Але найцікавіша і функціональна частина додатку – це топ-10 книг.

 

– Наші фахівці кожен місяць вибирають з нових надходжень бібліотеки десятку кращих книг. До кожної додається фото обкладинки, коротка анотація і демо-версія. Тобто людина може в режимі он-лайн прочитати кілька перших сторінок книги, і, якщо вона йому сподобається, він може залишити заявку,  і ми безкоштовно надішлемо електронну версію книгу. Або ж можна прийти і взяти “класичну”, паперову версію книги безпосередньо в бібліотеці, – розповів “Комсомольській правді в Україні” координатор проекту Артем Земляний.

 

До речі, додаток буде корисний не тільки книгоманам, але і городянам, які хочуть орієнтуватися в культурному житті міста. У додатковій вкладці розміщено інформацію про театри, музеї, галереї та інші заклади міста, а також історичні пам’ятки. Цей розділ, як і всі інші в додатку, буде постійно розвиватися і доповнюватися, обіцяють автори проекту.

Комсомольская правда в Украине