Ірен Роздобудько у квітні презентує неправильну книгу

*Шанувальники творчості Ірен Роздобудько завжди з нетерпінням чекають на вихід нових книжок письменниці. Саме для них приємною весняною новиною стане вихід нової захоплюючої історії від Ірен Роздобудько – «Одного разу». Книга вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» та надійде у продаж наприкінці квітня.

 

«Одного разу» – це книга-сповідь від Ірен Роздобудько, історія життя з «авторськими коментарями». Одного разу ми народжуємося на світ, потім починаємо шукати сенс життя, робимо помилки. Розчаровуємося, падаємо, злітаємо, віримо, зневірюємося. Шукаємо вчителів – або самі стаємо вчителями. Любимо – або не знаходимо любові. Сперечаємось – або дозволяємо себе переконати. Робимо свій вибір – або пливемо за течією. Віримо, що добро перемагає зло, – або самі стаємо злом. Одного разу нам усім хочеться повірити в диво. Приміряти на себе бодай одну його пір’їнку. Можливо, ця книга – ота пір’їнка. Книга, яку сама Ірен Роздобудько назвала неправильною книгою. Неправильною в тому сенсі, що вона не підпорядковується жодним літературним шаблонам, як і саме життя не можна з певністю окреслити контурами.

 

Лауреат Шевченківської премії Галина Пагутяк про нову книгу Ірен Роздобудько відмітила: «Одного разу тобі захочеться скласти мозаїку зі своїх спогадів, яскравих вражень, окрушин життєвого досвіду… А раптом вони стануть комусь у пригоді, а тобі таким чином вдасться зрозуміти себе, коли складеться вже цілісна картина? Ось таку своєрідну карту свідомості уклала Ірен Роздобудько в новій книзі, а заразом відповіла на ті запитання читачів, які вони хотіли задати, але не наважились…».

 

 

Сама Ірен Роздобудько розповіла кому буде цікава її нова книга: «Ця книжка для тих, хто ні в чому не боїться бути відвертим, для кого будь-яка невдача стає відліком нового життя, для тих, хто вірить в диво і в те, що «низьких стартів» не буває. Вона для молодих – аби вони зрозуміли, що життя прекрасне і… коротке. І йшли по ньому без страху. І для старших, аби вони пригадали своє – таке довге! – життя. І зрозуміли, що воно – прекрасне».

Друг Читача