Міністр культури задекларував 80 тисяч гривень доходу і маленьку квартиру в Києві

*Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» Міністерство Культури України оприлюднило відомості зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Міністра культури України Нищука Євгена Миколайовича за 2013 рік.

 

Загальна сума сукупного доходу Нищука Є.М. складає 80 000 грн. У цю суму входить заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору (72 000 грн.); а також дохід від викладацької, наукової і творчої діяльності (8 000 грн.).

 

Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – (дружина – Батько-Нищук О.В., син – Нищук О.Є) складає 8 000 грн. У цю суму входить заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору.

 

Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї Нищука Є.М. – квартира у м. Києві загальною площею 42,5 кв.м.

ІА ПРО