Оголошено набір учасників до Весняної літературної школи

24-27 квітня в Києві відомі українські письменники та видавці поділяться секретами успіху в літературі з авторами-початківцями. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на Весняну літературну школу. Реєстрація учасників триватиме до 15 квітня включно.

 *

Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, власники та директори видавництв, літературознавці та критики, а саме: Юрій Винничук, Лариса Денисенко, Оксана Забужко, брати Капранови, Ірена Карпа, Юрій Макаров, Іван  Малкович, Мар’яна Савка, Ростислав Семків та Ірина Славінська.

 

На Весняній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть: як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти своє місце в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила ефективної співпраці з видавцями і мас-медіа, яких помилок уникати авторам-початківцям і т.д.

 

Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Також учасники виконуватимуть творчі завдання і братимуть участь у літературних вечорах.

 

Лектори школи:

– Юрій ВИННИЧУК – письменник, публіцист, редактор, перекладач, дворазовий лауреат премії «Книга року Бі-Бі-Сі»;

– Лариса ДЕНИСЕНКО – письменниця, публіцист, адвокат, правозахисник;

– Оксана ЗАБУЖКО – поетеса, прозаїк, есеїст, літературознавець, лауреат багатьох престижних українських та міжнародних літературних премії;

– Брати КАПРАНОВИ – видавці, письменники, публіцисти, директори видавництва «Зелений пес»;

– Ірена КАРПА – письменниця, журналістка, солістка гурту «Qarpa»;

– Юрій МАКАРОВ – письменник, журналіст, телеведучий, документаліст;

– Іван МАЛКОВИЧ – поет, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», входить до «ТОП-100 найвпливовіших людей України»;

– Мар’яна САВКА – поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева»;

– Ростислав СЕМКІВ – видавець, літературознавець, публіцист, директор видавництва «Смолоскип»;

– Ірина СЛАВІНСЬКА – журналістка, перекладач, літературний оглядач «Української правди. Життя» та журналу «ШО», ведуча на «Громадському радіо».

 

Участь у Літшколі можуть взяти прозаїки, поети, публіцисти, видавці і редактори будь-якого віку. Літшкола буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам з певними успіхами і досвідом.

 

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну АНКЕТУ: http://bit.ly/OXG5Aj Прийом заявок триває до 15 квітня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 600 грн. (у вартість входить навчання, кава-брейки, обіди, роздаткові матеріали тощо).

 

Дати і місце проведення: 24-27 квітня 2014 р. (з 10:00 до 18:00), Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)

 

Контактна особа: Ольга Гончар (093-339-76-46, litosvita.org@gmail.com)

Детальніше про проект читайте за посиланням.

Друг Читача