Книжка-бомба тепер і в електронному форматі

Гарна новина для поціновувачів електронних гаджетів: у магазині електронного контенту BookLand та в електронній бібліотеці «Касіопея» з’явились одразу три електронні новинки «за мотивами» книги: збірка оповідань і повістей «Гагарін і Барселона» та дві повісті «Дев’яноста хвиля міграції» й «Гагарін і Барселона» – окремими е-книгами.

 

Незабаром очікується поява цих книжок у Магазині розумного контенту «Київстар», Amazon, B&N, iBookstore і Google play book.

 

Коротке відео звернення від автора: «Гагарін і Барселона у цифрі»

 

До старту продажів книги в електронному форматі також випущено новий відео-музичний трейлер про книгу та автора «”Гагарін і Барселона” в книгарнях та е-форматі»

 

 

Нагадаємо, що перша презентація книги «Гагарін і Барселона» відбулася у вересні 2013 в рамках 20-го, ювілейного, Форуму видавців у Львові. Книжку «Гагарін і Барселона» було обрано однією з трьох офіційних книжок 3-го Українського PR-Space Congress, який відбувся 27 вересня 2013 як добрий зразок storytelling. У листопаді книжка увійшла до довгих списків конкурсів «Книга року ВВС Україна» та «Літакцент року». В грудні одне з оповідань збірки було перекладено чеською та опубліковано разом із інтерв’ю з автором у популярному молодіжному часописі Babylon.

 

«Книжка — Бомба! — говорить лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко (Кузьма). — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

 

Для довідки. Руслан Горовий — головний режисер «Магнолія ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер. Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті.

Друг Читача