В Україні збираються ліквідувати Держкомтелерадіо

*В Україні потрібно ліквідувати Державний комітет телебачення і радіомовлення України. Про це заявив голова комітету Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко. Про це йдеться на сайті політика.

 

Він зазначає, що “міністерства пропаганди потрібні тількиавторитарному режиму”.

 

«Моя позиція, як і позиція абсолютної більшості експертів та фахівців, полягає в тому, що в перспективі треба взагалі ліквідувати і Державний комітет телебачення і радіомовлення України як такий, що не має чітко визначених функцій. Бо самі журналісти через профспілки та вплив на медіа повинні регулювати ситуацію. А Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повинна здійснювати регуляторні функції», – вважає Томенко.

 

«Тому ідеї створити якесь спеціальне міністерство не відповідають критеріям демократичного політичного режиму. Переконаний, що вони не будуть підтримані громадськістю і, сподіваюсь, парламентом», – додав він.

 

Нагадаємо, “свободівець” Ігор Мірошниченко нещодавно запропонував створити в Україні Міністерство інформації й свободи слова України.

День

  • Kokon Varvar

    А если под любой комитет или министерство копнуть, там много никому ненужного накопать можно.
    “Государственное агентство по вопросам науки, инноваций и информатизации и Государственная служба статистики работают над внедрением пилотного проекта по приему электронной статистической отчетности. Об этом сообщил Председатель Госинформнауки Владимир Семиноженко.” – вместо того чтобы просто брать данные в налоговой и обрабатывать их автоматически издеваются над всеми со своими бумажками.