Про люстрацію та громадський контроль говоритимуть на Всеукраїнській конференції Євромайданів

*Громадянська експертна рада і Громадська рада Майдану скликають Всеукраїнську конференцію Євромайданів у Києві, яка відбудеться у середу, 26 лютого, об 11:00 у Спілці журналістів (вул. Хрещатик, 27-А).

 

На конференції основним питанням буде: Люстрація та громадський контроль за кадровими призначеннями та діяльністю органів влади.

 

У кадровій політиці влада іде дорогою, торованою у 2005 році – кулуарність призначень, розподіл посад між політичними силами за квотами, опора на „своїх” людей, популізм – це ті принципи, які превалюють сьогодні. Але ми вже не ті, що були дев’ять років тому.

 

Ми не дозволимо обдурити себе вдруге. Ми забезпечимо справжнє народовладдя, хоче цього нинішня влада, чи ні. І запорукою нашої перемоги є майдани, які не припиняють боротьби по всій Україні.

 

Конференція обговорить механізми громадської люстрації при призначеннях на посади в органах державної влади а контролю за їх діяльністю, а також громадського аудиту чистоти і прозорості фінансування виборчої кампанії на майбутніх президентських  і парламентських виборах.

 

Брифінг організаторів о 13:30.

 

Контакти для реєстрації делегатів від Євромайданів:

067 328 32 03, a.bogorodichenko@greenpes.com

Анна Богородіченко,

прес-секретар Братів Капранових

Друг Читача