Сергія Жадана разом з активістами заблокували в харківській ОДА

жаданУ приміщенні харківської ОДА забарикадувалися близько 150 активістів разом з письменником Сергієм Жаданом. Про це повідомляє група Євромайдан SOS у Фейсбуці, передає УНН.

“Харківський Майдан майже розійшовся, коли на площу приїхали чорні джипи без номерів із затонованим склом і почали буквально чавити людей. Разом із ними з’явилися “напівп’яні напівбомжі спортивного вигляду” і почали відтісняти невелику кількість людей із площі та зрештою загнали їх до ОДА”, -повідомив один з активістів, який перебуває в приміщенні ОДА.

Крім того зазначається, що невідомі оточили пам’ятник Леніну та почали будувати довкола нього барикаду.

“Спочатку ОДА була відкритою для входу-виходу, але згодом з’явилася міліція, яка оточила та заблокувала будівлю. Зараз в ОДА перебуває близько 150 осіб. Вони заблоковані, не можуть вийти, і просять харків’ян приходити їм на допомогу, інакше, кажуть вони, сидітимуть там до ранку”, – йдеться у повідомленні.

Перекладач Завен Баблоян отримав від Жадана повідомлення про що написав на своїй сторінці у Facebook: “Ми з ультрас в ОДА. Оплот давив наших джипами! Міліція, як завжди жує соплі. Завтра з ранку всі на віче на 11:30 (23 лютого, – ред.)! Додавимо гадину!” 

Друг Читача