Журналістка принизила канал «Інтер» в прямому ефірі: «Єдине, що ви можете зараз зробити – це вести свою програму на колінах» (ВІДЕО)

pankivВ ефірі програми «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер» серед запрошених в студію виявилася журналістка Лідія Паньків, співробітниця каналу СТБ, представлена ​​в титрах як «журналістка, наречена берукутівця». Коли до неї дійшла черга висловлюватися, вона виголосила найкоротшу і найяскравішу промову в студії:
«Ви, напевно, хочете почути від мене історію про те, як я голими руками стримувала цілий загін «Беркута»? Але я розповім вам іншу історію – про те, як я вчора голими руками розтягувала трупи. І в тому числі, двох моїх друзів. Або хочете почути історію, як один з “беркутівців” закохався в мене, а я в нього?» – Данилевич доброзичливо кивнув, ще не очікуючи нічого підступного. – Але ні, я зненавиділа його. Я прошу вибачення перед духовенством, але я ненавиджу. Ненавиджу Клюєва, Лукаш, Захарченко, Медведчука, Азарова, Януковича. І всіх разом з ним, хто виконував злочинні накази влади. І ще вам скажу: я прийшла в студію тільки тому, що дізналася, що буде прямий ефір. І хочу сказати , що так само зневажаю канал «Інтер», який брехав три місяці про події на Майдані, і поширював ворожнечу між громадянами країни – а зараз ви говорите про якесь об’єднання та світі. Так, ви маєте на це право, очистити свою совість, але мені здається, що єдине, що ви можете зараз зробити – це вести свою програму на колінах. Я принесла вам фотографії убитих, щоб вам вони снилися, і щоб ви пам’ятали, що в цьому винні і ви теж. А тепер я піду на Майдан. Слава Україні!», – і залишила Данилевичу фотографії загиблих на Майдані хлопців.

Дуся

 • Oxana Kar

  Очередная журналюжка хочет , чтобы ее рожу запомнили

 • Makar_Zhuk

  Спасибі Вам, батьки, що народили таку доньку!
  Вічна пам’ять загиблим! Героям – слава!

 • Oleg Morozov

  Дура набитая. Про Януковича поддерживаю, но всё остальное – с точностью до наоборот

 • антитеррор

  дешевый фарс

 • Nik Sayko

  Лидия, я как и много других восхищаюсь вами

 • Українець

  Не перевелись ще в Україні славні жінки!Смерть паскудним маскальським прихвостням!