Львівський університет оголосив страйк

СтрайкЛьвівський університет оголосив страйк. Про це йдеться у зверненні до учасників мирного протесту на Майдані Незалежності, прийнятому сьогодні на засіданні ректорату ЛНУ.

«18 лютого 2014 року політично збанкрутіла бандитська влада розпочала безпрецедентні терористичні акції проти власного народу. Мирний протестний рух свідомих українських громадян цинічно й брутально придушують озброєні спецпризначенці та кримінальні злочинці. Керівники Київської міської державної адміністрації, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства юстиції грубо порушили закони України, суттєво обмеживши без рішення Парламенту конституційні права і свободи українців щодо вільного пересування та доступу до об’єктивної інформації», – зазначено, зокрема, у документі.

У зв’язку з вище переліченими обставинами, Львівський національний університет імені Івана Франка оголосив безстроковий страйк на підтримку борців за Волю, Незалежність і Соборність і звернувся до всіх навчальних закладів України із закликом приєднатися до актів громадянської непокори й утворити потужний всеукраїнський протестний рух із кардинальною вимогою – дострокової відставки злочинного диктатора Віктора Януковича, повідомляє Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.