Побратими-росіяни звернулись до народів світу

kyiv_burn_reuter

Російський комітет солідарності з Майданом звернувся до народів і урядів світу.

Повний текст звернення:

“18 лютого 2014 року в Києві за наказом Віктора Януковича була розстріляна мирна народна демонстрація, що прямувала до Верховної Ради України, з вимогами внести на розгляд Верховної Ради Закон про відновлення Конституції України 2004 року. У результаті необгрунтованого застосування зброї спеціальними підрозділами “Беркут” вже загинуло не менше 10 осіб, сотні людей поранені, до них не допускають медиків. До цього дня були викрадені багато активістів Євромайдану, які зазнали знущань, катувань, убивств. На дану хвилину спецпідрозділу міліції та СБУ штурмують місце мирного протесту українських громадян – Євромайдан.

 

Комітет солідарності з Майданом закликає міжнародне співтовариство:
– Вжити всі можливі заходи для негайного припинення кровопролиття в Києві;
– Засудити злочини проти людяності, скоєні режимом Януковича;
– Створити Міжнародний трибунал для розслідування злочинів злочинного режиму Януковича проти народу України;
– Арештувати рахунки Януковича та його оточення в банках у всіх країнах світу;
– Порушити кримінальні справи проти Януковича та його поплічників, внести їхні імена в списки Інтерполу.

 

Комітет солідарності з Майданом закликає розслідувати дії чиновників і військовослужбовців РФ, включаючи вищі посадові особи РФ, які взяли участь у підготовці та здійсненні злочинів проти народу України, що закликали до силового придушення демократичного руху в Україні, ввести проти них економічні та політичні санкції.

 

Вбивства мирних громадян України повинні бути негайно зупинені.
Злочинці, винні у злочинах проти українських громадян, на яких би постах вони не перебували, повинні понести заслужене покарання”.

Звернення підписали Члени Комітету солідарності з Майданом . Повний список підписантів- за посиланням.

 

День

  • Украинец

    Класно брешут – даже не краснеют. Милиция стоит и смотрит на то как в неё кидают булыжники – “коктейли” молотова и т.п. Видимо булыжники срикошетили от могучих украинкских “Беркутов” и убили 10 нив чем не повинных “мирных” протестующих. А погибшие милиционеры как бы и не существуют!!

    • Патриот

      А ты видно сильно в политике рассбираешся. Тебе пишут что часть Росийского спец наза переодета в форму Беркута и ведут с людьми аморально и применяют силу. Нормальный млиционер не марал бы руки и ушол бы в отставку а Запроданцы в Беркутовской форме за доллары людей убивают, которые их же и кормят с своих налогов.