Застрелили журналіста газети “Вести”

У Лікарні швидкої допомоги помер журналіст газети “Вести” В’ячеслав Веремій, який отримав поранення після зіткнення з “тітушками”.

3b4dfa5-foto-iz-storinki-facebook-veremija

В’ячеслав Веремій

Про це повідомила Варта Майдану у лікарні.

За останньою інформацією, його біля Михайлівської площі тітушки витягнули з таксі, побили і прострілили живіт.

“Помер від вогнепального поранення в живіт журналіст газети “Вести” В’ячеслав Веремій. Тітушки на Володимирській. Їхав у авто”, – написав його колега Анатолій Велімовський.

8d540c6-ubyityj-zhurnalist-470

Газета “Вести” повідомляє, що “у середу пізно ввечері, в Києві, на перехресті Володимирської та Великої Житомирської, навпроти ресторану “Чорне порося” невідомі чоловіки з бітами і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках напали на Веремія, який повертався на таксі разом із ІТ-спеціалістом Олексієм Лимаренком”.

“Коли автомобіль зупинився на світлофорі, невідомі почали розгойдувати авто і закидати його “коктейлями Молотова”, – сказано в повідомленні.

За інформацією видання, таксиста і пасажирів таксі витягли з авто і жорстоко побили. Водій отримав серйозну травму ноги. Лимаренку спотворили обличчя, а Веремій отримав кульове поранення в груди. Журналіст перебував у реанімації лікарні швидкої допомоги.

Українська правда