Реакція письменників на події в столиці: прокльони, заклики вішати “Беркут” та їхати у Київ

BgwjLMcCUAAswz7

Photo by Ilya Varlamov

Українські письменники ніколи не столи осторонь революційних подій, завжди підтримували та брали у них участь.

От і зараз. Подамо їхні статуси з соціальних мереж (з авторським письмом).

Брати Капранови: Список наших кровних ворогів (кровні – це також нащадки і рідні): Януковичі, Захарченки, Пшонки. Нам похую Європа. Створимо фонд “Відплата” і на зібрані кошти знищимо всіх до ноги. Хто за – репостіть. Хто проти – подивіться фото загиблих.

Сашко Лірник (21 січня: 10:00): Я вже не вірив що доживу до такого – Умань, Тальне, Легедзине, Маньківка, Подібна, Звенигородка, Лисянка- це Коліївщина.
Мої земляки-друзяки,побратими,товариші- слава вам і спасибі!
Окрема подяка фірмам Мішлєн, Гудієр і Росава за хороші і якісні шини.

Юрій Винничук: Чогось думалося, що Леонід Кравчук стане таким собі третейським суддею, людиною, яка буде виголошувати якісь вагомі речі. Інколи на різних шоу він і справді грав таку роль. Але видно його хтось переконав, як і Ющенка, не виділятися. Тепер він закликає опозицію припинити протистояння. Це означає, що чоловік геть не орієнтується в ситуації. Так само, як і Хряк.
Бо опозиція навіть якби дуже хотіла, то не змогла б розігнати народ по домівках. Не опозиція погнала народ в атаку, а лютий всенародний гнів і ненависть. Опозиція може скільки завгодно ходити на прощу до Хряка, але жодні переговори зі злочинцем народ не визнає.
Ви б, Леоніде Макаровичу, пішли б та глянули в очі загиблим екстремістам. Там лежать викладач університету, учитель, журналіст, фермер. І вони з різних регіонів країни. Є навіть з Росії. Жоден з них не має такої мармизи, яку мають прихильники ригоаналів –тітушки, допи, гепи, калєснічєнки, царьови, чєчєтови, єфремови та інші монстри..
Дивно, що жоден з наших президентів не замислився над тим, яким він постанете в історії України. Жоден не заслуговує доброго слова.А останній не вартує навіть прокльонів.

Ірена Карпа: Спальні райони більше не спальні: прокинулися!)) Щойно подруга з Теремків дзвонила, що була бійка під вікнами, так купа людей вибігла. В результаті не тітушок прогнали, а пяну драчку розняли – ну але пяному повезло, пішов додому живий-здоровий. А раніше як було? кричи не кричи, дідька лисого хтось сраку за межі теплої хати випхає. Ура. Громадянське суспільство почалось.

Келя Ликеренко  (20 січня, 11:54): По Одеській трасі майже в кожному селі – селяни створили блок-пости і вилами та лопатами зупиняють автобуси з тітушками. Вже 11 автобусів лобуряк вигнали в поле! Священники кажуть, майже всі їхні тітушки – це юнаки-сироти з дитячих будинків! Люди виходять на трасу і далі.

Брати Капранови (20 січня, 10:30): Кабмін заняли внутрішні війська і тітушки. Працівників розпущено по домівках. Це новий склад кабміна?

Жанна Куява (20 січня, 10:50): Сім мертвих тіл біля готелю “Козацький”. Люди застрелені пострілами в голову :((( Боже, коли це закінчиться…

Брати Капранови (20 січня): Із сьогоднішніх нічних шедеврів Шидірідідани: ‘Мобілізація на лівий фланг! (тричі і наполегливо)!’ Люди пішли. Шидірідідана: ‘друзі! Мобілізація, це не означає, що всі біжать на лівий фланг, а означає що кожен робить справу на своєму місці.’

Брати Капранови (19 січня, 18:30): Тим, хто боїться спитати, що буде далі:
Влада спробує приборкати Київ і залучить усі сили армії. (Після минулої ночі вже очевидно, що МВС+СБУ не достатньо не тільки для контролю Києва а й навіть для “зачистки” Майдану). Тут є три варіанти. 1. Армія збереже нейтралітет. Тоді прогноз життя режиму 2-3 дні. 2. Армія візьме сторону народу. Прогноз – 1-2 дні. 3. Армія піде проти народу. Тоді Київ окупують і зачистять за 1-2 дні. Але потім доведеться окупувати Львівську, Франківську, Чернівецьку, Тернопільську, Волинську та Рівенську області. І одночасно тримати окупаційний контингент у Києві. Сил на це не вистачить навіть при тотальній мобілізації. Прогноз життя режиму 2-3 тижні. Це не буде просто, але буде так.

Володимир В’ятрович: Вічні Крути українців – неймовірна жертовність народу і безмежна безвідповідальність політичних керівників.

Макс Кідрук (19 січня): Раніше я писав, що будь-які перемовини з нинішньою владою безглузді, залагодження кризи можливе за умов відставки Януковича й одночасних дострокових президентських та парламентських виборів. Я помилявся. Тепер вирішення проблеми можливе лише у випадку повного фізичного усунення – позбавлення громадянства з наступною депортацією, пожиттєвої ізоляції у пенітенціарних закладах або страти/вбивства – всіх осіб, причетних до загибелі українців на Майдані: Януковича В.Ф., Клюєва А.П., Медведчука В.В., Захарченка В.Ю., Чечетова М.В., Царьова О.А., Колєсніченка В.В., Олійника В.В, Герман А.Н. та Лукаш О.Л.

Сашко Дерманський: Повернувся з війни. Мокрий, але цілий. Ніч протрималися. Що буде вдень, не знаю. Спробую трохи заснути.

Світлана Повалаєва: сходи в крові, мов під парадним килимом, поранені, вбиті… – такими профспілки були до пожежі. зараз палають, мов смолоскип – мусора підпалили з даху – щоб знищити медпункт. бабусі носять на передову гілля розрубаної біля кмда ялини, жіночки в пуховичках носять на передову оберемки дров, дівчата мутять молотови. всюди на бордюрах валяються одежі, палиці, каски. бійці, яких винесло з передової очунюють по периметру. в людей стріляють. снайпери вбили з даху двох людей в натовпі. людей дуже багато. шини підвозять постійно. мусора горять, сподіваюся насмерть, всім решті, особливо бєркутам – рак простати і відсохлі яйця гарантовані. і ще одна приємна новина для фашні: в пеклі немає вогнегасників і водометів)) горіть, ссуки!

Брати Капранови: Нічну майданну зміну здали львів’янам і кам’янчанам. Доброго ранку!

Галина Вдовиченко: Не минуло й трьох місяців, як президент звернувся до народу. Але так нічого й не зрозумів. Одне говорить, інше робить, але ми до цього вже звикли. “Жодна влада не варта й краплі пролитої за неї крові”, каже. Тож не тримайтеся за неї так маніячно! Не проливайте кров людей! Ваша влада закінчилась. На вихід, на вихід, годі вже.

Брати Капранови: Читали у мемуарах начштабу дивізії “Галичина” думку, що українці у наступі не виглядають переконливо, але у обороні неперевершені. Може, у цьому є привід для оптимізму?

Анна Малігон: Найбільше за все мені тепер хочеться кидати коктейлі у двоспальні харі тих, хто довів усе до такого стану. І щоб Межигір”я так палало разом із нечистю! Як мене сьогодні не розчавили, одному Богу відомо! І яким чудом я тепер удома – теж. Певно, хтось за мене молився. Зате маю тепер на все життя КЛАУСТРОФОБІЮ. Це йобаний пиздець!!!

Міла Іванцова: Мордор думає, що йому пробачать?

Володимир В’ятрович: Чорний дим над Майданом. Мєнти перетнули барикаду на Інститутській. Багато поранених. На сцені – молитва.

Антін Мухарський: Жарти скінчились! Повна мобілізація! Вдягайте захист і всі на Майдан!

Келя Ликеренко: метрополітен став… дорога в усіх одна!

Сашко Дерманський: Кияни! Виходьмо!!!

Сергій Пантюк після інформації про трьох загиблих: Нас убивають уроди. Хіба не час озброюватися кожному?

Брати Капранови інформують із місця події:

*** На Грушевського напружено, але надійно. Активність Самооборони сковує сили ментів і не дає їх перектнути на інші відтинки. Вітер – за нас, водомет проти вогню не ефективний.

*** На інститутській гаряче. Горить перехрестя з Садовою біля комітетів ВР та з Шовковичною. Наші кидають каміння наосліп за палаючі барикади. Менти відповідають гранатами та водометом. Позиційна атака.

Світлана Поваляєва: розстрілювати бєркут, вішати на стовпах. вони повинні хоча б почати дохнути, хоч кілька штук. і горіти. смерть бєркутам. валити мразь! знищувати підарасів!

Ірена Карпа: Прокляття їм, їх дітям і всім нащадкам до сьомого коліна. Щоб вас, курви, черви заживо зжерли і кров залєла нагла.
P.S. Все буде добре.

Владислав Івченко закликає на мітинг в Сумах: сумчани, приходьте, в Києві люди гинуть за нашу свободу.

Марія Матіос:

*** На автомобілях у дворі Верховної Ради познімали номерні знаки.

*** Мітингарям із гетто біля Верховної Ради крутять “Вставай, страна огромная!” На перетині Шовковичної та Інститутської чути стрілянину. Група жінок-депутатів від УДАРу в кабінеті Рибака вимагає зареєструвати Акт про відновлення конституційного ладу. Представники партії регіонів глухі.

Друг Читача

 • ккккк

  каждому исполнить его пожелание – только на нем самом или самой

 • Прасковья

  В Украинеи есть писатели? Очень сомневаюсь, что у этих “писателей” есть читатели. Поэтому они и бесятся. Может ли нормальный человек написать такое: ” Ірена Карпа: Прокляття їм, їх дітям і всім нащадкам до сьомого коліна. Щоб вас, курви, черви заживо зжерли і кров залєла нагла.” Ей и всем остальным “писателям” надо срочно к психиатру!!!

 • 222222222

  Согласна на 100%.Лечиться и лечиться.

 • lis

  И это те , кто должен сеять доброе…. Жалко мне вас ущербные, несчастные, злые… Кровь будет и на ваших руках в том числе за ваши неумные слова.

 • Юрий

  Точно – вешать, вешать и ещё раз вешать, а лучше – четвертовать, и на съедение собакам!

 • Liberty

  Світлана Поваляєва шалава, а не писатель… И если от навоза мы не ждем запаха роз, то от подобного “писателя” красоты и объективности ждать тоже не стоит… http://artvertep.com/news/542.html

 • Валентин

  Сажать сук регионалов и их пособников-беркутовцев пожизненно с полной конфискацией наворованного добра, начиная от вонючего проФФФессора с кровосисей!!!

 • Konrad Mihelson

  Проблема “письменникив” в том, что их книги не только покупать, но и читать никто не хочет. Отсюда и такая злоба.