Вийде книга Ющенка про його отруєння і президентство

ющ“Це книга великого формату, там 500 сторінок, плюс ще 64 сторінки фотографій. Тираж – 3000 примірників. Точної ціни ще немає, орієнтовна – 100-150 грн”, – розповів генеральний директор видавництва “Фоліо” Олександр Красовицький. Книга з’явиться у березні.

За його словами, в мемуарах багато спогадів колишнього глави держави про сім’ю та дитинство.

“Віктор Андрійович, наприклад, пам’ятає, як його відправили в магазин по хліб, який завозили раз на тиждень. І там була штовханина, він впустив хліб – і його розтоптали”, – розповів Красовицький.

За його словами, ще один трагічний спогад – про батька, який був учителем і їздив на заробітки до Західної України, де його вважали агентом НКВС, а вдома – завербованим бандерівцем.

У своїй книзі екс-президент пише про те, як його отруїли на дачі екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка: “На столі стояли салати. Потім подали гаряче і той нещасливий плов (тільки його подавали порціями). Можливо, отрута була саме в плові”. Імена підозрюваних йому відомі: “Але це виконавці. І всі вони зараз поза українською юрисдикцією. Мене вже кілька разів запитували журналісти, чи знаю я, хто мене отруїв. Так, я знаю. І він знає , що я знаю”, – пише Ющенко.

Згадує екс-президент і про провал договору між Віктором Януковичем та екс-прем’єром Юлією Тимошенко:

“Виникла ідея підкупити Януковича обранням його президентом у парламенті: він – президент на 10 років, вона – прем’єр. Але їх взаємна недовіра стала ключем до зупинки цього сценарію”, – вважає екс-президент.

Який гонорар отримає Ющенко за книгу наразі невідомо.

За матеріалами Гігамір

 • Преданный ПРыщавым

  Эту гниломордую Иудину тварь Ющенко, надо первым посадить на черную скамью, за ПРедательство Украинского Народа!!!!

  • Сумна пісня

   Виставити один примірник, щоб люди могли плювати

 • Лорелея

  Кому она нужна, эта книга???? И со своим папенькой “узником” концлагерей он всех достал… Писатель…

 • iм&#39

  Сейчас он ДОЛЖЕН быть на Грушевского, иначе места в Украине для его не найдется.

 • Татьяна

  Да сука он. То что сейчас происходит это его рук дело. Свою жопу гад сохранил тем что Янека поднял. Юлька его презиком сделала а он ее в благодарность слил. гнида

 • GDR

  Боже! Які тут дезорієнтовані ідіоти! Недоумки лукаві!