Новий детективний роман Джоан Ролінг вийде влітку

pic_16df7f89f86ec2683db6b0160d1151e7Другий роман Джоан Ролінг, написаний під псевдонімом Роберт Гелбрейт, вийде 19 червня 2014 року. Про це йдеться на сайті видавництва Little, Brown, яке співпрацює з письменницею. Книга називатиметься «Шовкопряд» («The Silkworm»).

У детективному романі піде мова про письменника на ім’я Овен Куайн ( Owen Quine ), який створює рукопис з уїдливими описами майже всіх, кого він знає, а потім пропадає без вісти. Дружина романіста наймає приватного детектива на ім’я Корморан Страйк і виявляє, що її чоловік був по-звірячому вбитий при загадкових обставинах.

Попередній роман Роберта Гелбрейта також розповідав про розслідуваннях детектива і ветерана війни Корморана Страйка. Твір під назвою «Поклик зозулі» («The Cuckoo’s Calling») вийшов у Великобританії в квітні 2013 року.

Авторство Джоан Ролінг розкрилося через кілька місяців після публікації першого роману під псевдонімом Гелбрейт. Інформація потрапила в пресу з вини юриста Кріса Госседжа . Після того , як стало відомо, хто є справжнім автором книги, вона піднялася в рейтингу інтернет -магазину Amazon на 5000 позицій. Пізніше письменниця повідомила, що, незважаючи на розкриття псевдоніма, вона все одно продовжить випускати книги під ім’ям Гелбрейт .

«Шовкопряд» – третя книга Джоан Роулінг для дорослої аудиторії. Свій перший «дорослий» роман під назвою «Несподівана вакансія» вона випустила в 2012 році. За перші три тижні продажів роман розійшовся тиражем більше мільйона примірників.

Ролінг почала письменницьку кар’єру з серії книг про юного чарівника Гаррі Поттера. Сім книг серії були екранізовані студією Warner Bros. з 2001 по 2011 рік (всього вийшло 8 фільмів). В даний час кінокомпанія готується до екранізації ще однієї дитячої книги письменниці – підручника «Фантастичні звірі і місця їхнього проживання», написаного на додаток до «Гаррі Поттера» .

Лента.ру