На Гала-концерті конкурсу «Нова пісенна Шевченкіана» гратимуть Сестри Тельнюк, ТаРута, Піккардійська Терція, Ot Vinta і Брати Капранови

*17 лютого у Великій концертній  студії Будинку звукозапису відбудеться Гала-концерт переможців Всеукраїнського конкурсу «Нова пісенна Шевченкіана», який був організований Національною радіокомпанією України.
Було відібрано понад   20 найкращих пісень, які від початку 2014 року звучали у програмах 1 каналу та каналу «Промінь». Зокрема, у Гала-концерті візьмуть участь такі музиканти: Сестри Тельнюк,  «Козак систем», «ТаРута», «Куку Шанель», «ДримбаДаДзига», «Піккардійська Терція», «Тарасова Ніч», «Ot Vinta», Брати Капранови, а також заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо (під керуванням Володимира Шейка).Нагадуємо,  на початку вересня 2013 року було оголошено конкурс на написання сучасних  музичних композицій на вірші Кобзаря. Відповідно, передбачалось залучити до нього авторів і виконавців, які працюють у жанрах рок- , поп-, або ж полістилістичної музики, бардів.

 
Гала-концерт «Нової пісенної Шевченкіани» у проекті  «Мистецькі історії» відбудеться 17 лютого за адресою: вул. Л. Первомайського, 5а, ст. Метро «Кловська». Початок о 18.00.

ІА ПРО