Сільським бібліотекам забороняють отримувати книжки з Бібліотеки Майдану

*Вчора у Корсунь-Шевченківському районі чиновники спробували заборонити бібліотекарю приймати книжки зі штампом “Бібліотека Майдану”, як повідомляє Тиждень.ua

 

“Моя мама працює бібліотекарем в селі Саморідня, що на Черкащині. Фонд нашої бібліотеки ніякий, як і в більшості сільських бібіотек. В основному це томи Лєніна та допотопна радянська література. Ну ще різні брошури про район (Корсунь-Шевченківський). Коли моя мама дізналась, що книжки з бібліотеки Майдану передаватимуть в сільські бібліотеки, вона відразу записалась”, – розповідає Піскова.

 

За її словами, коли жінці пообіцяли привезти книги, вона розповіла про це на районному семінарі бібліотекарів.

 

“Їй відповіли, що якщо таке буде, то печатку з написом “Бібліотека Майдану” вирізатимуть або заклеюватимуть. Книжки мають привезти цього тижня. І сьогодні мамі подзвонили і сказали, що коли книжки привезуть, то хай вона робить що хоче, але щоб в бібліотеці їх не було”, – підсумувала Піскова.

 

Наразі з книгами все добре, вони доїхали, їх отримали, – повідомляється на сторінці Бібліотеки Майдану.

 

Також повідомляється, що це не поодинокий випадок, і через позицію місцевої влади поповнити бібліотечні фонди в Апостолівському та Покровському районах Дніпропетровської області є неможливим.

“Ми глибоко обурені таким варварським ставленням до книжок та висловлюємо свою огиду чиновникам, у яких глибинний страх самого слова МАЙДАН засліплює розум і спонукає до абсурдних дій.
З цим необхідно боротися, і боротися зброєю, яка їх так лякає – екстремістськими творами Всеволода Нестайко, Ліни Костенко, Василя Шкляра та інших. Тож читаймо!”, – читаємо у зверненні активістів Бібліотеки Майдану.

За матеріалами Тиждень.ua

  • Yuri

    НАШУ ПРЕСТУПНУЮ ВЛАСТЬ ПУГАЕТ ВСЕ, ЧТО ИМЕЕТ ХОТЬ КАКОЕ-ТО ОТНОШЕНИЕ К МАЙДАНУ.