Арбузов з Клюєвим стали головними в країні по Тарасу Шевченку

*Гарант здійснив “рішучі” кадрові перестановки.

 

Президент України Віктор Янукович ввів в.о. першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова і главу Адміністрації Президента України Андрія Клюєва до складу координаційної ради з питань підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Про це йдеться в указі Президента України № 70/2014 від 11 лютого 2014 р.

 

“Ввести до складу координаційної ради з питань підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка таких осіб: перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов; глава Адміністрації Президента України Андрій Клюєв, голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко, генеральний директор Шевченківського національного заповідника (за згодою) Василь Тулін”, – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, Янукович затвердив у складі голови координаційної ради громадської організації “Арт-фонд Ігоря Воронова” Ігоря Воронова. Разом з тим, Президент вивів зі складу координаційної ради Миколу Азарова, В’ячеслава Коломійця, Сергія Льовочкіна та Олександра Попова. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

fakty.ictv.ua