“Малороси, шополізи, ви спаковуйте валізи” – Орест Лютий випустив новий альбом і виступить у бібліотеці Майдану

*Тринадцять суворих пісень записав співак Орест Лютий, він же актор та телеведучий Антін Мухарський. Нову платівку “Сувора українізація” виклав у вільний доступ у мережі. Серед них вже добре відомі “Алла Пугачьова” та “Іде кацап по городу” та зовсім нові – “Стоїть верба”, “Пісня про далеку Батьківщину”, “Хохли в Росії”.

 

У якості бонус-треків на альбомі — пісні Ревоюційного Майдану. Композиції, “Гей піднімайся славний народе”, “Прокидайся Україно”, “Священная війна” створені під враженням від подій, що розгортаються сьогодні в Україні та покликані підняти бойовий дух українців.

 

“Цей музичний альбом створено Народом України. Він є природною реакцією опору повзучій окупації великодержавного російського шовінізму та комуно-фашизму на території сучасної України” – додає Орест Лютий.

 

Також цього тижня Орест Лютий презентував і перший кліп на пісню “Гаспада малороси”. Серії роликів щотижня протягом кількох місяців з’являтимуться у мережі інтернет на офіційному каналі YouTube співака.

 

Обкладинку до альбому зробив відомий український художник, один із учасників “Союзу Вольних Художників” – Андрій Єрмоленко. Платівку випустять обмеженим тиражем у 1000 примірників. 

 

У Бібліотеці Майдану будуть літературні читання та спілкування із Антіном Мухарським – автором книжки “ДОБА. Сповідь молодого Бандерівця”.

ДАТА: 08.02.14 (субота), о 16.00
МІСЦЕ: Український дім, центральна зала.

Gazeta.ua