Найпопулярніші імена новонароджених на Євромайдані – Шина та Лижичка

*Протягом останньої доби в наметовому містечку Євромайдану народилося 15 дівчаток і 16 хлопчиків. Таким чином, Євромайдан вже побив рекорд по народжуваності, який був встановлений у наметовому містечку під час Помаранчевої революції.

 

“Найпопулярнішим серед новонароджених хлопчиків стало ім’я В’ячеслав – на честь Молотова, на честь якого, в свою чергу, називається однойменний коктейль, головна зброя демонстрантів на Грушевського”, – розповів журналістам один з комендантів наметового містечка Олексій.

 

Дівчаток же найчастіше називали Русланами і Лижичками, на честь Руслани Лижичко. А найбільш незвичайним ім’ям стало Шина. Саме так назвали одну дівчинку і одного хлопчика (пізніше з’ясувалося, що вони – близнята).

Натомість активісти Антимайдану, що базується у Маріїнському парку, прийняли виклик своїх політичних супротивників, і вже почали працювати над зростанням народжуваності у своєму наметовому містечку. Подейкують, що на підмогу прихильників влади вже навіть готується виїхати поїзд із вагітними жінками з Донецька.

uareview – сатиричні “фейкові” новини