Провладним Першому національному та «Інтеру» принесли «бочонки з фекаліями». ФОТО

За останній місяць медіа-експерти звернули увагу на те, наскільки необ’єктивними і відверто провладними стали випуски новин на телеканалі «Інтер» і Першому національному. Але якщо пасивні телеглядачі мовчки перемикалися на ефіри інших каналів, то активісти партії «Демократичний альянс» не стали мовчати в ганчірочку. Ще 30 січня вони принесли символічні «30 срібняків» під офіс «Інтера», бажаючи нагадати його журналістам про чесність і необхідність говорити правду. Тоді ж вони заявили, що це попереджувальна акція протесту і якщо канал не поміняє свою редакційну політику, вони прийдуть знову.

*

На каналі проігнорували заклики до об’єктивності та активісти повернулися знову. Тільки на цей раз вони пікетували офіс «Національних інформаційних систем» (НІС – новинний продакшн телеканал «Інтер» , – «Дуся»). Замість «срібняків» мітингувальники принесли «матеріали для новин» – бочонки з фекаліями. А замість плакатів тримали в руках фотографії керівництва , телеведучих та деяких журналістів каналу, які, на їх думку, замовчують або перекручують інформацію про події в країні.

*

*

*

*

Крім епатажних акцій протесту в офлайні, троллінгом провладних телеканалів займається інтернет-спільнота, а по всесвітній павутині зараз гуляють демотиватори з провокаційними підписами.

Так, новинарів Першого національного називають «тітушкамі» (утворено від старої назви каналу «УТ1» і неологізмів «тітушкі» або «тушки») , а співробітників «Інтера» прозвали «Інтердівчинка» (алюзія на відомий радянський фільм про дівчину легкої поведінки).

За матеріалами ДУСЯ