День української книжки пройде на міжнародній книжковій виставі у Мінську

*На ХХІ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Книги Беларуси», що проходитиме з 5 по 9 лютого у Національному виставковому центрі «БЕЛЕКСПО» у Мінську, українська делегація презентує національну експозицію, проведе День української книги та інші представницькі заходи. Про це повідомляє Держкомтелерадіо України.

 

Загалом українська книга буде представлена у Мінську єдиною національною експозицією, яка розміститься на площі 20 квадратних метрів.

 

Вона складатиметься з майже 300 видань, книжкових новинок більше 40 вітчизняних видавництв – «Дніпра», «Картографії», «Фоліо», «Грані-Т»,  «Балтії-Друк», «Самміт-книга» та ін.

 

У програмі мінської виставки заплановано багато заходів за участю України. Зокрема, 6 лютого відбудеться День української книги, у рамках якого Держкомтелерадіо презентує Національну експозицію «Книги України», а також видання, які вийшли минулого року за програмою «Українська книга». Окремим розділом будуть представлені видання до 200-річного ювілею Тараса Шевченка.

 

Держкомтелерадіо та видавництво «Балтія-Друк» представлять також  на національному стенді ілюстроване науково-популярне видання авторства відомого історика Сергія Сегеди «Український Пантеон» про життя, смерть і місця останнього спочинку видатних діячів української історії та культури від Київської Русі до початку ХХ століття, а також видання «Святим дивом сяють храми Божі …», приурочене до 200-річного ювілею Тараса Шевченка.

ІА ПРО