Книговидавничу справу в Чернівцях розвиватимуть за 50 тисяч гривень

*На черговій сесії Чернівецької міської ради затверджено міську програму підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського на 2014-2019 роки, яку підготовлено з метою реалізації у Чернівцях державної політики у сфері книговидавничої справи, популяризації високохудожньої, соціально значущої літератури, інформує прес-служба ЧМР.

 

Метою Програми є поширення всебічної інформації про місто Чернівці, популяризації культурної спадщини, формування позитивного і привабливого іміджу міста, а також підтримка сучасних авторів і видавців, створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої сфери, всебічного вивчення творів місцевих авторів та найбільш повного забезпечення громади міста соціально важливою книжковою продукцією, популяризація української книжки, розвиток і підтримка читацької культури.

 

Фінансування Програми здійснюється в межах коштів, передбачених у бюджеті міста, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством України. Цьогоріч на міську програму підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського передбачено 50 тисяч гривень.

ІА ПРО