Пікантну виставу за п’єсами Подерв’янського покажуть у “Кінопанорамі”

*Виставу “Сни Василіси Єгоровни” презентує в Києві театр “Крот”. Постановку покажуть у столичному кінотеатрі “Кінопанорама” 27-го лютого.

 

Постановка “Сни Васіліси Єгоровни” зібрана з сюжетів п’єс українського драматурга Леся Подерв’янського – “Васіліса Єгоровна та мужичкі”, “Остановісь, мгновєніє, ти прєкрасно!”, “Діана”, “Нірвана, або Альзо Шпрех Заратустра”, “Король Літр”. Уперше її показали рік тому у квітні. Виставу вже побачили Львів, Луцьк, Харків та Полтава. Відповідно вистава “Сни Васіліси Єгоровни” складається з семи коротких п’єс, які не переплітаються між собою. Автори використовують відеопроекцію — кадри дикої природи, вогонь.

 

Режисер постановки Андрій Крітенко більше відомий за кордоном. У німецькому Штутгарті він викладає акторську майстерність, ставить вистави та грає у місцевому театрі. Сам Лесь Подерв’янський написав сценарій до вистави та працював над нею як художник-постановник.

 

Окрім професійних акторів, у виставі грають – телеведучий Микола Вересень, співачка Alloise, лідер гурту “Кому вниз” Андрій Середа.

Gazeta.ua