У Facebook з’являться редактори новин – ЗМІ

*Соціальна мережа Facebook почала наймати співробітників, які відповідатимуть за контент у новому новинному додатку.

 

Як повідомляють зарубіжні ЗМІ з посиланням на анонімні джерела всередині соцмережі, редактори займуться «ручним відбором» новин для головної сторінки агрегатора, а також формуванням добірок кращих матеріалів з тієї чи іншої теми.

 

Представники Facebook відмовилися від коментарів з цього приводу.

 

Раніше керування контентом у соціальній мережі завжди здійснювалося виключно на основі комп’ютерних алгоритмів. Наприклад, алгоритм відображення статей у новинній стрічці Facebook враховує поставлені тим чи іншим користувачем «лайки», а також інтернет-активність його друзів.

 

Про плани Facebook запустити новинний додаток під назвою Paper стало відомо всередині січня. Тоді повідомлялося, що запуск програми може відбутися вже до кінця місяця. За інформацією ЗМІ, Paper збиратиме популярні матеріали з інтернет-джерел, а також публікуватиме кращі статуси користувачів Facebook. Однак поки що офіційно розробку Paper в соцмережі не підтвердили.

 

Раніше про бажання перетворити новинну стрічку Facebook на «персоналізовану газету для всіх і кожного» заявляв засновник Facebook Марк Цукерберг. За його словами, новинна стрічка ресурсу повинна більше нагадувати засіб масової інформації, що показує користувачам «правильний контент у правильний час». Для цього, зокрема, було внесено зміни до стрічки новин. Із грудня 2013 пріоритет у ній надається «високоякісному контенту зі ЗМІ». Водночас пости і фотографії друзів у стрічці опускаються нижче і показуються рідше.

Укрінформ