Викладач із університету Шевченка розповів, чому він підтримує «Беркут»

*Олександр Яровий, кандидат філологічних наук,  доцент кафедри теорії літератури, компаративістики   і літературної творчості Київського національного університету ім. Тараса Шевченка оприлюднив заяву на своїй сторінці у Facebook про те, чому він підтримує “Беркут”.

 

Розміщуємо звернення Олександра Ярового повністю:

 

Любі друзі!(і не друзі). Я отримав стільки флуду, часом геть неадекватного, щодо контенту моєї сторінки, який відображує мою позицію, що мушу внести певні пояснення щодо неї (позиції).

Тим, хто мене знає: чому такий “добрий”(ніби) Олександр Степанович підтримує такий “злий” (ніби) “Беркут”?

 

Бо хтось у цій здурілій країні ще має лишатися притомним і забезпечувати хоч умовний лад. За свій зрив, викликаний провокаторами 30 листопада, вони вже витерпіли стільки, що вже просто дозволяють себе калічити, чого в ніяких європах поліція не терпить і близько.

Тим, хто знає, і хто не знає. Я ще “розумію” галичан. Вони, бувши 500 років православними, переметнулися до Ватикану, хоч він понині не визнає уніатів догматично повноцінними католиками. Вони, прослуживши 50 років радянській владі (яка вперше дала їм українські школи!), пролізши в усі партійно-суспільні вигідні нори, тепер СРСР обпльовують. Тоді вони досліджували утворення компартії Узбекистану)))), нині – голодомор, якого не знали так само, як і узбецької компартії.

 

Але:мене дивує київський російськомовний пареньок з пластмасовим укр’язом (“щьо”, “чього”), який чекає чудесних перемін від нацистсько-бандерівської (принаймні, станом на сьогодні), фінансованої Вашингтоном “революції”.

Якщо тобі завтра виб’ють двері на Солом’янці чи Позняках заїзжі рагулі (“іменем революції”), розвішають онучі і скористаються всім, що знайдуть?! (а вони це роблять у центрі Києва). Ти хочеш цього?

 

Та який би не був той Янукович – він не прийде до тебе вибивати двері, й онучі не повісить. До того ж, ви його не скинете, узбагойтєсь.

Якби ти не чах до упоротості в соцмережах, ти б і не бачив ніякого “режиму”! Як його не бачу я. Погроз ваших не боюся, за прокльони – благословляю, прости вас господи.

 

Цей весь балаган організований США і Брюсселем, а тобі здається, що ти думаєш.- промитими мізками своїми.

Роби що хочеш! Тільки ти дуже дивний(-на), якщо вважаєш, що, скинувши “цю владу”, ти заживеш краще. Ніколи! Це помилка усіх бунтарів.

Бог з усіма нами! Лучі добра:))) Амінь».

ІА ПРО