В українській короткометражці показали “нову технологію” проти корупції. ВІДЕО

*Молода режисерка та письменниця Катерина Бабкіна презентувала в мережі свою дебютну короткометражку  “Жовта коробочка”. Це історія про двох молодих людей, які пропонують олігархам вкласти гроші в “нову технологію”, що позбавить країну від рейдерства та корупції.

 

“Сюжет взявся з загальної розгубленості. Бо так я бачу або ж бачила донедавна нашу країну – всі ми розумні, освічені, мужні, талановиті, порядні і неспрямовані, розгублені, нездалі якісь напівдорозі від хати скраю до серця темряви. Так і герої – розгублені, дивишся на них і думаєш – кльові, але ідіоти. Трошки, у хорошому розумінні”, – описує ідею сценарію режисерка.

 

“Чому коробочка? І чому жовта? Щось найбезглуздіше, що спало мені на гадку. Бо фільм про те, що є межа, за якою навіть найбезглуздіші речі вибухають вогнем. І що ми майже її досягли, цієї межі. Фільм вигадали і реалізували за кілька місяців до подій Майдану, але як з’ясувалося, це й є ми – беззахисні, недоладні трошки, але живі і доведені до краю люди із жовтими коробочками в руках” – додає Катерина Бабкіна.

Уперше дебютну роботу Катерина Бабкіна презентувала минулого року на GogolFestі. Також “Жовта коробочка” буде представлена у медіатеці французького фестивалю короткометражних фільмів Сlermont Ferrand-2014.

 

Катерина Бабкіна – письменниця і сценарист, автор книг поезії “Вогні святого Ельма” та “Гірчиця” та збірки оповідань “Лілу після тебе” й значної кількості публікацій українською та перекладів російською, англійською, шведською, німецькою, польською та французькою мовами. Минулого року у видавництві “Фоліо” вийшов перший роман Катерини Бабкіної “Соня”.
Gazeta.ua