Сьогодні у Революційній Київраді презентують книги Романа Коваля

*У вівторок відбудеться перша презентація нової книг Романа Коваля “Шевченкіана Михайла Гаврилка” та “Крізь павутиння змосковщення”. В обох цих історичних творах описуються учасники перших визвольних змагань. Про це УНН повідомили у прес-службі Київської міської організації ВО “Свобода.

 

Початок о 19:00 в Колонній залі Київської міської ради.

 

Також буде презентовано нову книжку Романа Коваля “Крізь павутиння змосковщення”. У першій її частині оприлюднені спогади члена Революційної української партії Павла Крата про його молоді роки на Полтавщині, наприкінці ХIХ – на початку ХХ століть. Автор розповідає як “виросла, виховалася та наддніпрянська сила, що стихійно піднеслася в 1917 році до тих славетних велетенських подвигів, що по цілім світі розбудили славу українського імени”.

 

Друга частина видання складають матеріяли до біографії генерал-поручика Армії УНР Михайла Крата, котрий, як і його двоюрідний брат Павло, прорвавши “павутиння змосковщення”, став на шлях вояцького служіння рідному народові.

 

У виданні містяться також біографії інших членів родини Кратів, учасників Визвольної боротьби, а саме: Миколи, Олександра, Василя й Олександри Палієнків, Євдокії Крат, Павла Терещенка, спогади Михайла Крата про своїх бойових побратимів.

 

На презентацію вхід вільний.

УНН