Національний музей Тараса Шевченка обіцяють зробити одним з найсучасніших музеїв у столиці

*16 січня заступник голови КМДА Михайло Кучук проінспектував хід реконструкції та ремонтно-реставраційних робіт у Національному музеї Тараса Шевченка.

Наразі у національному музеї Тараса Шевченка виконано роботи з реконструкції флігеля, до якого тимчасово переведено співробітників музею з головного корпусу. Виконано основні роботи з будівництва атріуму, завершуються роботи з влаштування скляного перекриття, ведуться роботи з монтажу внутрішніх інженерних систем та розпочато оздоблювальні роботи.

 

У головному корпусі музею виконано роботи з ремонту покрівлі, проведено реставрацію фасаду, балконів та цоколю, здійснено монтаж системи вентиляції, інших внутрішніх інженерних систем, розпочато проведення оздоблювальних робіт, інформує прес-служба КМДА.

 

«Незважаючи на те, що кількість робіт безпосередньо в музеї збільшилася на 30%, у порівнянні з початковим кошторисом, роботи з реконструкції завершуються й будуть виконані в термін. Наразі це один із найсучасніших музеїв у столиці,» –  сказав заступник голови КМДА Михайло Кучук.

 

Зауважимо, що проект реконструкції та ремонтно-реставраційних робіт у Національному музеї Тараса Шевченка розроблено КП ТАМ «Л. Скорик», а замовником проведення робіт визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

ІА ПРО