Оголошується набір на ІІ Школу міжнародної журналістики

*Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та консалтингової компанії NIRAS оголошує набір на ІІ Школу міжнародної журналістики «ЄС ← Україна → Росія: що далі?», яка відбудеться 28 лютого – 1 березня 2014 у Львові.

Концепція Школи:

реалізація учасниками власного журналістського проекту в межах задекларованої теми.

Навики і вміння, які отримають учасники Школи:

навики спілкування з дипломатами, політиками, експертами; навики збору інформації, роботи «в полі», роботи в групах; вміння підготовки матеріалів безпосередньо під час події; вміння аналізувати зібрану інформацію.

Принципи роботи Школи:

під час роботи Школи всі її учасники будуть поділені на 6 міні-редакцій. З кожною міні-редакцією буде працювати ментор – журналіст-тренер.

Робочі мови школи – українська, російська, польська, англійська.

Умови участі

1. Відбір учасників Школи проводиться на конкурсній основі. Документи для участі в конкурсі можуть подавати студенти 4-5 курсів гуманітарних та соціально-економічних спеціальностей, а також молоді журналісти віком до 28 років.

2. Для участі в Школі потрібно вислати на електронну адресу (journalist@ucu.edu.ua) розширене резюме учасника (має містити інформацію про освіту та професійний досвід конкурсанта, володіння мовами, навики роботи з ПК, контактні дані, особисті якості та хобі) + тези чи план статті (сценарій відеоматеріалу або радіопрограми). Важливо визначитися, в якому жанрі і для якого типу медіа (друковані чи інтернет-ЗМІ, радіо, телебачення) ви будете писати свій журналістський матеріал.

3. Перевагу матимуть студенти і молоді журналісти, які мають публікації на тематику міжнародної політики та євроінтеграції (тексти публікацій потрібно відсканувати і долучити до заявки на участь в Школі).

4. Тематика тез/планів майбутніх матеріалів повинна стосуватися аналізу геополітичної ситуації/геополітичного майбутнього України після непідписання у Вільнюсі Договору про асоціацію України з ЄС (політичні, економічні та інші взаємини України з Європейським союзом; політичні, економічні та інші взаємини України з Росією; геополітичні перспективи України загалом).

5. Кожен учасник Школи за час її роботи повинен завершити свій журналістський матеріал і здати його організаторам. Для тих учасників, які готуватимуть аудіо чи відеоматеріали, визначається окремий дедлайн їх завершення.

6. Автори 6 найкращих журналістських матеріалів (переможців визначать ментори та спеціальне журі) отримають від організаторів Школи призи (!!!).

Дедлайн подачі документів для участі в конкурсі – 31 січня 2014 р.

Списки учасників Школи будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ та її сторінці в Фейсбуці 5 лютого 2014 р.

Важливо: проїзд, проживання і харчування учасників Школи з інших міст оплачують організатори.

Куратори конкурсу:

Ігор Балинський: ibalynskyy@ucu.edu.ua

Отар Довженко: otardovzhenko@gmail.com

Нагадаємо, 26-28 вересня 2013 р. відбулася І Школа міжнародної журналістики «Європейський Союз – Україна: Україна визначає своє майбутнє». Участь в роботі Школи взяли 28 студентів та молодих журналістів зі всієї України. Журналістські матеріали учасників опубліковані в регіональних та всеукраїнських мас-медіа, а переможців – англійською мовою на сайті KyivPost.com.

Шестеро переможців Школи 25-30 листопада 2013 р. взяли участь в роботі саміту країн «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Детальніше про Школу тут

Школа журналістики УКУ