Оголошено конкурс на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія»

*Одеська обласна рада та громадська організація «Агентство регіонального розвитку» за підтримки Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Одеської обласної державної адміністрації оголосили початок Другого конкурсу на кращий літературний твір для дітей «Корнійчуковська премія». Роботи приймаються до 1 травня 2014 року.

 

Одного разу Альберт Ейнштейн сказав: «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумні, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумніші, читайте їм ще більше казок».

 

Дуже важливо створювати й публікувати такі твори, які зроблять наших дітей добрими, розумними, такими, що усвідомлюють, що є справжніми цінностями в сучасному світі.

 

Участь у конкурсі «Корнійчуковська премія» – це мотивація до створення нових цікавих книг для підростаючого покоління!

 

За результатами Першого конкурсу на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» видано збірник творів лауреатів, який вже читають у бібліотеках і школах діти Одеської області.

 

Другий конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

  • Проза для дітей молодшого віку;
  • Проза для дітей старшого віку та юнацтва;
  • Поезія для дітей;
  • Кіносценарій та драматургія для дітей та юнацтва.

 

Вперше в рамках «Корнійчуковської премії» планується проведення Конкурсу на кращий твір для дітей серед зарубіжних авторів (спеціальна номінація для авторів з країн СНД та світу, які пишуть російською та українскою мовами), переможців якого нагородять цінними призами.

 

Переможців та лауреатів «Корнійчуковської премії» в серпні 2014 запросять до Одеси на церемонію нагородження, яка пройде в рамках Міжнародного Одеського Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури та книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля».

Детальні умови участі вже доступні на сайті Корнійчуковської премії.

 

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ:

Україна, 65044, Одеса, вул. Пироговська, 3, офіс 83.

т/ф: +38 ( 048 ) 777-60-68, ( 048 ) 728-60-68

e-mail: in@expodessa.od.ua

Сторінка виставки в Facebook.

Група в Вконтакті.

Укр.літ