У Москві показують твори про Шевченка

*З  1 січня 2014 року у Національному культурному центрі України в Москві на Арбаті, відкрилася виставка юних художників Київської дитячої академії мистецтв “З думкою про Кобзаря” де представлено 70 робіт. Виставка продовжить свою роботу до 15 лютого 2014 року.

Роботи представлені на виставці можна переглянути тут.

 

Київська дитяча Академія мистецтв (КДАМ), заснована у 1994 році, – професійний вищий мистецький навчальний заклад інноваційного типу.
В основі створеної ним концепції освітньої діяльності КДАМ – ідея безперервної мистецької освіти, поєднання чотирьох рівнів навчання (підготовча – початкова – основна – вища школи) в одному закладі.
До структури КДАМ, окрім навчального комплексу, входять різні спеціалізовані центри, шість факультетів: музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, хореографічного мистецтва, естрадного мистецтва, а також факультет з підготовки юних абітурієнтів, спецкурсів та майстер-класів. Випускники Академії отримують відповідно базову середню, повну загальну середню освіту, освітньо-кваліфікаційні рівні «бакалавр», «спеціаліст».
В Академії навчається близько 600 вихованців. Серед викладачів і консультантів КДАМ – провідні митці і науковці Києва, академіки і члени-кореспонденти НАМУ і НАПН України, фахівці, які мають високі почесні звання та наукові ступені.

ІА ПРО