У новорічну ніч на Майдані очікують до мільйона осіб

*

Очікується, що у святкуванні Нового року на Майдані незалежності у Києві візьме участь мільйон осіб. Про це сьогодні на брифінгу повідомив один із комендантів Штабу національного спротиву Михайло Блавацький (фракція «Свобода»), передає прес-служба “Батьківщини”. «Ми очікуємо мінімум  на мільйон українців на Майдані в новорічну ніч і це може стати світовим рекордом», – сказав Блавацький.

 

За словами Блавацького, комендатура Майдану завчасно звертається до киян та гостей столиці, які планують зустріти Новий рік на Майдані, відповідально поставитись до використання піротехнічних засобів та не використовувати їх без відповідних дозволів і погодження. «Буде великий  централізований феєрверк»,- повідомив він.

 

За словами Блавацького, на Майдані в новорічну ніч планується великий святковий концерт. Зокрема ведуться переговори з всесвітньовідомими виконавцями Modern Тalking та Pink Floyd.

 

В новорічну ніч на Майдані наливатимуть безалкогольне шампанське, а на Різдво планується традиційні дванадцять страв, зокрема кутя та калачі. Кухня і медпункт працюватимуть в новорічну ніч. Нагадаємо, раніше лідери опозиції закликали людей зустрічати Новий рік на Майдані.

 

Тиждень