Журналіст відмовився від звання, присудженого Януковичем

*

 

Із заявою про відмову від почесного звання «Заслужений журналіст України» звернувся до голови Адміністрації Президента, голови Комісії державних нагород та геральдики Сергія Льовочкіна завідувач відділу кіновідеофондів Національної телекомпанії України Володимир Якимець.

 

Таким чином він виявив протест проти побиття журналістів, студентів та инших мирних протестувальників 30 листопада та 1 грудня 2013 року.

 

 

«У листопаді 2011 р. мені було присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України» (Указ Президента України № 1020/2011 від 04.11. 2011 р.) за поданням Національної телекомпанії України.

 

 

Сьогодні я відмовляюся від цього почесного звання і прошу прийняти та відповідним чином оформити мою добровільну відмову. Мотив – мій протест проти звірячого, садистського побиття журналістів, які виконували свої професійні обов’язки, студентів та інших мирних учасників подій Євромайдану 30 листопада та 1 грудня ц.р.

 

 

Посвідчення до почесного звання та знак «Заслужений журналіст України» готовий передати Комісії або до музею чи архіву, який буде визначений Комісією», – йдеться в його заяві.

 

День