Вийшли дві частини по “Пів’яблука” від Галини Вдовиченко

 

*

На початку грудня у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийшов друком новий роман Галини Вдовиченко «Інші пів’яблука». Ця книга стала продовженням та другою половинкою кращої української книги 2009 року за версією тижневика «Кореспондент» — «Пів’яблука».

 

«Інші пів’яблука» — це продовження історії чотирьох подруг — телеведучої Луїзи, редактора Галини, дизайнера Ірини та коректора Магди, які своїми пригодами створюють антураж такого собі «Секс і місто» по-львівські. П’ять років тому до рук чотирьох подруг потрапив старовинний сувенір із секретом — чарівне яблуко, яке здатне здійснювати бажання. Це яблуко змінило їхні долі — кожна отримала те, чого їй бракувало в житті. Потім життя пішло далі — діти, сім’я, кар’єра. Тим часом яблуко, яке нібито втратило свої чарівні здібності, припадає пилом на полиці між банок з варенням — до того часу, поки його не викрадають. Згодом з’ясовується: воно може не тільки впливати на долі подруг, але й міняти життя різних людей по всьому світу. Тим більше що зараз воно не одне: у яблука з’явився двійник — і подруги опинились у вирі нових пригод.

 

2

 

Одночасно з книгою «Інші пів’яблука» у видавництві вийшло друком перевидання роману Галини Вдовиченко«Пів’яблука» у новому оформленні та новій авторській редакції. Це історія про життя подруг, яке раптом змінюється, коли до їх рук потрапляє магічне яблуко роботи скульптора XVIII ст. Яблуко — не просте, воно здатне здійснювати бажання. І незабаром усе, чого жінкам бракує в житті, стає реальністю.

 

 

Варто зазначити, що сукупний наклад «половинок» склав десять тисяч примірників. Романи будуть презентовані протягом грудня та січня у найбільших містах країни.