Батько спецназівця просить вибачення за дії свого сина перед народом на колінах

*

Чоловік засудив “Беркут” і закликав інших батьків стати “живим щитом” для своїх дітей. Зі сцени Євромайдану виступив батько одного з бійців внутрішніх військ, задіяних в розгонах і блокадах акції протесту. Він розповів, що сам родом з Буковини, але вже давно живе в Харкові.

 

Чоловік звернувся до всіх батьків службових внутрішніх військ з проханням у разі штурму вийти і стати “живим щитом” між своїми дітьми і мітингувальниками. Також батько бійця встав на коліна прямо на сцені. Після його виступу учасники Євромайдана довго аплодували і кричали “Молодець!”.

 

Крім того, чоловік засудив дії “Беркута”, який під час штурму Євромайдана 11 грудня поставив в перші ряди службовців внутрішніх військ, яким по 18-19 років. За матеріалами: www.vsemisto.info

 

 

На майдан Незалежності ближче до вихідних продовжують прибувати все більше людей з різних куточків України.
“Люди, як і раніше, налаштовані досить революційно. Всі очікують на перемогу, ніхто не падає духом”, – розповідають кореспонденти. Ближче до обіду на майдані Незалежності в Києві збільшується кількість мітингувальників з усієї України.
“Зараз набагато більше людей, ніж було вчора. Важко підрахувати, скільки їх тут є. Але, гадаю, до 100 тисяч осіб точно стоять”, – передає журналіст.

 

В Інтернет виклали список “беркутівців”, підозрюваних в розгоні Євромайдану
13 грудня 2013 року. Передбачуваний список особового складу спецпідрозділу “Беркут”, який брав участь у розгоні Євромайдана в ніч на 30 листопада і в подіях під Адміністрацією Президента 1 грудня 2013 року, був опублікований на форумі сайту ОРД, де, зокрема, часто пишуть повідомлення співробітники правоохоронних органів.

 

Buk News