Викладачі і студенти НАУКМА вимагають від влади припинити насилля

 

kiev-mohyla-academy-armsКиєво-Могалянська академія опублікувала заяву, у якій закликає університетську спільноту Києва та України, всіх, кому небайдужа доля України, разом захистити демократію і своє майбутнє. Заява розміщена на офіційному сайті університету. Додаємо текст (повністю)

“Заява викладачів та студентів НаУКМА

Висловлюємо рішучий протест у зв’язку з черговим насиллям, до якого вдалася влада, намагаючись придушити мирну акцію українських громадян.

Нас не обдурити: влада, яка у вересні 2010 року в неконституційний спосіб змінила конституційний лад в Україні, яка скасувала в столиці країни самоврядування, лише імітує законність.

Ми знаємо, чого насправді варті рішення кишенькових судів.

Ми знаємо, що міліцію примушують захищати не закон, а корумповану владу.

Ми обурені цинізмом Президента України, який заявляє про готовність до переговорів – і тут же напускає «Беркут» на мирних громадян.

Вимагаємо від влади схаменутися і негайно припинити насилля.

Закликаємо університетську спільноту Києва та України, всіх, кому небайдужа доля України, разом захистити демократію і своє майбутнє.

Слава Україні!

 

 

Прийнято на загальних зборах викладачів і студентів НаУКМА 11 грудня 2013 р., o 13.00». Нагадуємо, студенти Могилянки встановлюють кампус на Євромайдані.

 

“Це оголошення від Студентської координаційної ради. Заліки та заняття другої половини сьогоднішнього дня будуть перенесені. Прошу нашим студентським організаціям приєднатися, щоб подбати про належний рівень і безпеку заходу”, – про це повідомив президент НаУКМА Сергій Квіт у себе на Facebook. “До уваги студентів НаУКМА! Всі, хто ще не на Майдані, збираються сьогодні о 13.00 на Першому плацу. Всі організовано рушаємо на Майдан Незалежності”, – сказано в повідомленні.

 

 

Могилянка планує не просто стояти, а облаштувати студентський кампус навколо і всередині Консерваторії. Як відомо, в ніч на середу “Беркут” здійснив спробу зачистити Хрещатик і околиці від барикад і відтіснити мітингувальників.

 

 

ПРО

 

  • читатель

    лишить ублюдковскую академию лицензии на образование и на ее базе создать пту швей мотористок