На Євромайдані поставили пам’ятник революціонеру

*

На Євромайдані з´явилася скульптура революціонера. Про це, як передає кореспондент «Коментарів», повідомив один з авторів скульптури художник Євген Сандорський.

 

За його словами, у створенні пам´ятника брали участь кілька людей, причому тільки один з них — художник. «Я митець, мені цікаво працювати з людьми, решта авторів взагалі ніякого відношення до мистецтва не мають. До речі, саме це і цікаво, тому що такі люди, зазвичай, вносять креативні ідеї», – сказав Сандорський.

 

Скульптура знаходиться на перехресті вул. Хрещатик і вул. Михайлівській, біля Будинку профспілок. Для її створення використовувалися підручні матеріали, які творці брали з дому або просто на вулиці: каркас з металевих решіток, тіло – з пластикових пляшок, а обличчя – з пінопласту.

 

«Ми назвали своє творіння – «революціонер». Ця скульптура – збірний образ усіх людей, які є на Майдані. Я вважаю, що де б не працював чоловік, в ці дні він повинен бути свідомим і стояти тут, на Євромайдані, заради свого майбутнього і майбутнього своїх дітей», – сказав художник.

ІА ПРО

  • Askander Lopatenko

    Вылитый Ющьььь! И к гадалке не ходи!