Незабаром стартує Різдвяний Арсенал

*

Ярмарок святкового настрою у Мистецькому Арсеналі «Різдвяний Арсенал»
Напередодні найтепліших свят холодної зими – з 18 до 29 грудня у Мистецькому Арсеналі на вас чекає святковий ярмарок “Різдвяний Арсенал”.

 Саме тут ваші чарівні святкові мрії стануть правдою, адже сама магія свята складається із безлічі ледь помітних деталей – із зустрічей і усмішок, із часу, проведеного із близькими, із запахів меду, кориці і мандаринів, із блиску ялинкових прикрас, брязкотіння срібних дзвіночків і відлуння колядок і щедрівок… Свято складається із вашого бажання зробити близькій людині найкращий подарунок і вогників нетерпіння і радості у її очах, коли вона цей подарунок отримає!

 Найкращі подарунки, усе для святкування і просто чудовий час і найтеплішу святкову атмосферу ви знайдете на “Різдвяному Арсеналі”. 

 

У ПРОГРАМІ ЯРМАРКУ

– подарунки для дітей і дорослих від 100 кращих хендмейкерів України;

– дитячі книжки та мистецькі видання;

– авторські читання і майстер-класи;

– казкові забави в арсеналі та зимові ігри просто-неба;

– музична сцена та різдвяні солодощі;

– інноваційний освітній проект Арсенал Ідей;

– 19 грудня – незабутня зустріч зі Святим Миколаєм!

– резиденція Діда Мороза відкрита для вас щодня!

 

Під старовинними склепіннями вас чекатимуть подарунки для дітей і дорослих від ста найкращих хендмейкерів України. Провідні видавництва представлять найкрасивіші дитячі книжки і мистецькі видання. Відбуватимуться авторські читання від улюблених дитячих письменників, а також численні майстер-класи, на яких дітвора зможе навчитися робити святкові листівки, ялинкові прикраси і подарунки власноруч. На головній музичній сцені для відвідувачів співатиме Київський дитячий хор “Щедрик” і танцюватиме переможець телевізійного шоу “Танцюють всі” Василь Козар разом зі своїм хореографічним театром. Юних відвідувачів чекатиме інноваційний освітній проект для дітей і підлітків “Арсенал ідей”, котрий підготував нові святкові наукові і творчі цікавинки.

 

“Різдвяний Арсенал” приготував святкові ласощі, новорічні забави в експозиції та зимові ігри просто неба! А найголовніше – візит у резиденцію Діда Мороза! Улюбленець малечі і дорослих цього року облаштувався саме у Мистецькому Арсеналі за підтримки кондитерської компанії “АВК”.  У казковій резиденції буде організовано спеціальне місце для написання листів Діду Морозу.  А потім головний організатор  “Укрпошта” доставить їх прямо Діду Морозу, аби бажання кожного могло здійснитися. Дід Мороз обіцяв щогодини навідуватися у свою центральну резиденцію у Мистецькому Арсеналі, аби прочитати листи від дітей, відповісти на них та разом зі своїми помічниками – казковими гномами – подарувати усім солодкі подарунки!

 

А 19 грудня на відвідувачів “Різдвяного Арсеналу” чекає незабутня зустріч зі святим Миколаєм.  Також протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети “Сегодня”, за допомогою яких діти можуть надсилати свої листи Святителю з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня Святий Миколай зустрінеться із авторами листів та виконає їхні бажання.

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ

 Офіційне відкриття – 18 грудня о 17:00

ЗМІ – за попередньою акредитацією: pressa@artarsenal.in.ua

Представникам ЗМІ потрібно мати при собі журналістське посвідчення

ГОДИНИ РОБОТИ РІЗДВЯНОГО АРСЕНАЛУ

18 грудня – з 15:00 до 20:00

19-28 грудня – з 11:00 до 20:00

29 грудня – з 11:00 до 18:00

 

 ВХІД ПЛАТНИЙ

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Мистецький Арсенал

Київ, вул. Лаврська,12

тел./факс:  +38 (044) 288-52-25 

 

Друг Читача