Андрухович закликає усунути від влади Януковича (ВІДЕО)

*

 

Український письменник Юрій Андрухович записав відеозвернення до львівських студентів-мітингувальників, повідомляє Еспресо.TV. На відео письменник говорить, що пишається громадянською відповідальністю львівських студентів і тим, що вони хочуть відстояти європейский шлях.

Адрухович відзначив, що зараз перед ними стоїть одне “домашнє завдання”.

 

“Завдання полягає у тому, щоб усунути від влади теперішнього Президента Януковича і його оточення. Тому що Янукович (і його режим) і європейський шлях України — це дві несумісні речі, в чому ми змогли переконатися минулого тижня. Щойно ми виконаємо це домашнє завдання, усі європейські брами для нас будуть відчиненні. І ми тим самим доведемо свою громадянську і політичну зрілість, готовність стати частиною європейського вільного цивілізованного світу. Часу у нас залишається рік — вибори у 2015. Звичайно, було би краще добитися дострокових, але і цей рік промине дуже швидко ”, – сказав Андрухович.

 

Існуючий майдан має стати початком боротьби “за реальну необхідну зміну влади в нашій країні”, вважає письменник.

Нагадаємо, що у Львові у п’ятницю зібрався двотисячний мітинг зі студентів на підтримку підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, Євромайдан був організований стихійно одразу після рішення уряду Миколи Азарова припинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Вчора пройшов мітинг на підтримку євроінтеграції, в якому взяло участь близько 100 тис. громадян. В той же час МВС повідомляло, що учасників було лише 20 тис. Акція протесту супроводжувалася сутичками з “Беркутом”, який застосував кийки та сльозогінний газ. Також міліція неодноразово намагалась знести намети на Європейській площі.

 

Еспрессо ТВ

  • Тереза

    А де зараз сам андрухович , чому не на майдані?