Український поет вперше став лауреатом премії британського ПЕН-клубу

*

 

Одну з найпрестижніших міжнародних відзнак для літераторів 2013 року отримав Ігор Павлюк за книжку «Політ над Чорним морем» (переклад на англійську Стефана Комарницького).

 

Книги українського поета, науковця Ігоря Павлюка набувають дедалі більшої популярності у світі. Вони вже перекладені російською, польською, англійською. Три книги лірики вийшли у перекладі закордоном: США – 2011, Росія – 2012, Польща – 2013 року.

 

 

Ігор Павлюк є лауреатом Народної Шевченківської премії, всеукраїнських літературних премій імені Василя Симоненка, імені Бориса Нечерди, імені Маркіяна Шашкевича, імені Григорія Сковороди, міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф», імені Катерини Квітницької тощо.

 

На прохання прокоментувати ІА «7 днів-Україна» чергове визнання своєї творчості вже на високому міжнародному рівні Ігор Павлюк сказав, що поки сам повністю не усвідомив, що відбулося і як вплине премія британського ПЕН-клубу на подальше життя автора. Проте впевнений, що ця відзнака надасть можливість у світовому масштабі популяризувати не тільки «Політ над Чорним морем», а й українську літературу загалом.

 

7days