У Києві стартує театральна постановка “ГАМЛЕТ. ВАВИЛОН”

*

29 – 30 листопада у Києві (Кіностудія ім. О. Довженка, павільйон №3 «театр Кіно-актор») покажуть нову театральну постановку «Гамлет. Вавилон». Це авторська інтерпретація текстів письменників різних історичних епох на тему Шекспирівського «Гамлета», нанизаних на сучасну проблематику глобального мультикультуралізму. Поєднання українського фольклору з концепціями цюрихської музичної школи, драматичної гри актора декількох європейських театральних шкіл та художнє освоєння сучасних технологічних засобів. На наших очах вже сформувалася нова зона існування людини – її віртуальний світ, життя в якому інколи є більш інтенсивним, аніж реальне. Драма героя проекту «Гамлет. Вавилон» полягає в боротьбі героя з самим собою, підкореним віртуальним світом, пошуку притулку на землі, яку ми називаємо «Домом» та, врешті-решт, втрати себе, як особистості, як індивіда в сучасному світі.

Гамлет стає жертвою особистих клонів, особистих аватарів у віртуальному світі та суцільної безвідповідальності за власне життя. Залишається лише помста, помста самому собі, помста батькам, помста предкам за сучасну нереалізованість людини.
Провідна тема п’єси – Датський пілігрим, котрий мандруючи країнами, грає виставу мовою того народу, землею якою пересувається. Він у вічних пошуках власного дому – землі, де можна пустити коріння, але всюди лишає по собі лиш попелище.
Режисер: Костюминський Дмитро
Візуальна частина: TENPOINT (Пбережський Максим, Тищенко Олексій), Костюминський Дмитро
Композитор: Ретинський Олексій
Драматургія: Бабкіна Катерина
Текст: Шекспір Вільям, Мюллер Хайнер, Бабкіна Катерина
Музиканти: Охримчук Ганна, Гаврилюк Тетяна, Матоушек Аліна, Повод Костянтин, Литвиненко Вікторія
Світло: Волкова Марія, Костюминський Дмитро
Оператор-постановник: Стефан Сергій
Актори:
Гамлет – Созанські Бартоломей
Гертруда – Литвиненко Вікторія
Офелія – Гаврилюк Тетяна
Проект здійснюється за підтримки програми “і3” Фонду Ріната Ахметова “Розвиток України», ФСМ «ГогольFest», Посольства Швейцарії в Україні, Cultural found city of Geneva — у Кіностудія ім. Довженка.