У Львові стартує фестиваль «Драма.UA»

*

 

З 21 по 24 листопада на чотирьох театральних майданчиках Львова свої вистави сучасної європейської драматургії презентуватимуть сім театральних колективів з Німеччини, Польщі, Росії, Чехії та Словаччини.

 

До Львова приїдуть трупи, які стоять в авангарді театрального процесу Центральної та Східної Європи. Це Futur 3 з Кьольна, Ad Spektatores з Вроцлава, Драматичний театр імені Єжи Шанявського з Валбжиха, Feste з Брно, Studio 12 з Братислави та Центр сучасної драматургії з Єкатеринбурга.

 

Глядачі зможуть оцінити одну з найгучніших польських вистав останніх років «Про добро» від режисерсько-драматургічного тандему Моніки Стженпки та Павла Димірського, а також відчути себе у гарячій точці завдяки німецькій постановці «Ніч в Афганістані». Чехи привезуть постановку «Гавел пише Гусакові» за Вацлавом Гавелом, а росіяни – спектакль-лекцію «Казус Послера»

 

Новинки української сцени представлятиме Новий драматичний театр на Печерську. Кияни покажуть виставу «Корабель не прийде», яка здобула дві нагороди на конкурсі «Київська Пектораль 2013»: за найкращу камерну виставу року та найкращу сценографію.

 

Укр.Літ