Засуджений за побиття журналістів Тітушко став репортером і буде телеведучим

*

Вадим Тітушко, якого суд визнав винним у вчиненні хуліганських дій проти журналістів Владислава Соделя та Ольги Сніцарчук під час мітингу опозиції 18 травня, отримав посвідчення журналіста та планує стати телеведучим.

«У Тітушка вже є посвідчення однієї з телестудій. У 2014 -му ми зможемо побачити його на екранах в якості ведучого відразу двох передач – спортивної та соціальної спрямованості», – зазначила пані Шкода. За її словами, зараз йдуть переговори з телеканалами.

Оксана Шкода уточнила, що  пан Тітушко став репортером продакшн-телестудії «Діалог», про що свідчить офіційне посвідчення № 027.

«Тепер на нього поширюються всі права та обов’язки журналістів. Зокрема, і ст. 171 КК України про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. За статусом він такий же, як і нібито побиті їм Ольга Сніцарчук і Влад Содель», – зазначила Оксана Шкода.

При цьому пані Шкода стверджує, що в інтерв’ю після суду Ольги Сніцарчук нібито зізналась, що побиття не було. «Телекритика» зазначає, що на згаданому відео Ольга Сніцарчук та Владислав Содель у відповідь на запитання журналіста Максима Равреби відповіли наступне:  Ольга Сніцарчук:  «Ми не говорили про побиття. Ми говорили про напад», Владислав Содель: «Побої зняті через те, що були травми, а про “кровавое избиение” писали ви».

За словами пані Шкоди, зараз обговорюється участь Вадима Тітушко в деяких продакшн-проектах на телебаченні.

*

«Я впевнений, він не стане прикриватися посвідченням журналіста, як деякі тепер вже його колеги. Так що вітчизняним журналістам доведеться змиритися з тим, що Вадим Тітушко – їх колега», – зазначив у коментарі Оксані Шкоді генеральний продюсер продакшн-телестудії «Діалог» Армен Мартиросян.

Нагадаємо, 2 вересня, Шевченківський районний суд міста Києва затвердив мирову угоду про примирення та засудив Вадима Тітушка до двох років умовного покарання за хуліганські дії, вчинені стосовно журналістів 18 травня на мітингу опозиції.

 18 травня, під час мітингу опозиції (близько 14.20) невідомі у спортивних костюмах до крові побили журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя. Це відбувалося на очах правоохоронців, які не захищали журналістів, хоча ті зверталися по допомогу.

Телекритика