Студентів Драгоманова накрило іронією

До Дня студента в Києві відбувся Вечір Іронічної Поезії (ВІП). Захід пройшов в рамках «Сьомого тижня мистецтв» Університету ім. М.П. Драгоманова.

 

Розпочали виступ Брати Капранови, які й були в подальшому модераторами вечору.  Письменники одразу задали тон,  попросивши помічників зачинити двері на найближчі шість годин.

 

*

 Музичні експерименти з кобзою від Братів Капранових

Далі на  вже розігріте  піснями студентство чекала іронія всіх відтінків (справа наліво): тонка і ледь помітна – у віршах Назара Федорука, вишукана і чуттєва – в поезії Келі Ликеренко, гостра та уїдлива – в громадянській ліриці Олександра Ірванця.

 *

Олександр Ірванець, Келя Ликеренко, Назар Федорук

Артем Полежака  влучно іронізував на тему відносин між жінками та чоловіками. Родзинкою програми став уривок з його порно-поеми «Jenna».  А винахідливий Сергій Пантюк розважив аудиторію українськими жахливчиками власного виробництва і на закуску прочитав уривок з  поеми, зупинившись, як завжди, на найцікавішому місці.

*

Сергій Пантюк, Брат Капранов, Артем Полежака

Між номерами на сцені неодмінно з’являлися Брати Капранови, щоб розбавити вируючі поетичні пристрасті вже вподобаним публікою кобза-репом та кобза-реггі на вірші Сергія Татчина, Макса Паленко та Олександра Ірванця.

 

Після виступу поети та письменники із задоволенням фотографувалися, роздавали автографи та  спілкувалися з аудиторією, відпускаючи жартівливі зауваження.

 

*

 Келя Ликеренко

*

Сергій Пантюк

А якщо коротко, то відповіддю на питання «як пройшов «Вечір еротичної поезії?» є це фото :).

*

Тепер Ви, звичайно, жалкуєте, що не потрапили?  Але в  Вас ще залишився шанс насолодитися вишуканою іронічною лірикою від кращих українських поетів.

Всі твори, що звучали зі сцени, можна знайти в цих книжках.

*

 

Придбати в магазині «ВСІ КНИГИ»:

«Вечір іронічної поезії V.I.P.»

«Ніч Еротичної Поезії»

«Ніч Еротичної Поезії non-stop»

«Вибране за 33 роки» Олександра Ірванця

«Дзен.ua» Сергія Татчина

«Щоденник моєї секретарки» Братів Капранових 

 

Фото Кисіль Олександра

Друг Читача