Херсонський торговельний комплекс “Фабрика” відсвяткував День писемності

1424359_530072030414149_1114107215_nУ Херсоні стався знаковий прецедент – вперше святкування Дня писемності вийшло за звичні межі бібліотек та філологічних факультетів. На честь цього свята у величезному торговельно розважальному комплексі “Фабрика” було організовано книжковий ярмарок та запрошено до виступу письменників Братів Капранових.

Покупці торговельного комплексу спочатку із недовірою дивилися на незвичну картину, а потім підходили до стендів, цікавилися і купували українські книжки. Брати Капранови протягом дня виходили на сцену двічі – із розповіддю про свою новинку – “Мальовану історію Незалежності України” та музичною програмою на вірші Сергія Татчина “Дзен.UA”

Задоволеними лишилися всі – і торговельно-розважальний комплекс, який у такий спосіб зумів урізноманітнити звичну програму розваг, і письменники, які отримали нових прихильників, і херсонці, які вперше побачили великий асортимент української книжки.

Організатором та ініціатором події став херсонський Центр української книги ЦУКОР, яким керує місцевий священик отець Сергій. Саме він зумів переконати торговельний центр у необхідності святкування Дня писемності та запросив до Херсона виставку та Братів Капранових.

Видавці, що взяли участь у ярмарку теж задоволені, і твердять, що за рівнем попиту його можна навіть порівняти із Львівським форумом (щоправда поки тільки з будніми днями). Сподіваємося, що з легкої руки Херсона цей експеримент розповсюдиться на інші міста, і українська книга хоч би на свято повернеться до торговельних центрів.

Друг Читача