Малюнок Іллі Стронговського витатуювала на шиї американська прихильниця

*

32-річний дизайнер, письменник та перекладач Ілля Стронговський півроку продає футболки з малюнками, які придумав сам. На малюнках 5 різних зображень. Це чудернацькі кити, в яких із голів ростуть трояндові кущі, друкарські машинки, з яких замість звичайного аркуша паперу стричать згорнуті в рулон людські м’язи.

“Скоро продаватимемо футболки з 15-ма різними зображеннями, що малюнки — принти на футболках, з’явилися після того, як намалював кілька обкладинок для книжок.”

“Подумав, що малюнки підходять і для того, щоб зобразити їх на одязі. Створив пару картинок і виклав їх усюди, де тільки міг, в Інтернеті. Кілька днів тому мені прийшов на пошту лист від дівчини з Америки. Вона навіть не представилася, але написала: “Мені дуже сподобався колаж, що я зробила з нього собі татуювання”. І надіслала фото татуювання — вона його зробила трошки нижче шиї. Це перший випадок, коли моя творчість була татуйована.”

На власній сторінці в Інтернеті Стронговський помістив фото татуйованого зображення і підписав його: “Ну, гордість я відчуваю, так. Це, здається, перший подібний випадок”.

Ілля Стронговський — автор поетичної збірки “Глибоковроті”, перекладає з російської, англійської, білоруської та польської. Його авторству належить переклад українською романів Чарльза Буковскі “Поштамт” і Чака Паланіка “Бійцівський клуб”.

Газета по-українськи