Зйомки фільму за романом Сергія Жадана можуть розпочатися вже навесні

*

 

Поет і прозаїк Сергій Жадан не виключає, що зйомки фільму за його книгою “Ворошиловград” почнуться навесні або влітку наступного року, повідомляє “Головне.

 

”Зробили першу версію сценарію (фільму – ред.). Начебто є оптимістичні відомості про партнерів, фінансову підтримку, тому я сподіваюся, якщо все буде добре, наступної весни або влітку будемо знімати. Хоча щось задумувати в цій країні, взагалі,  дуже важко,  особливо,  якщо це стосується речей, пов’язаних з серйозним бюджетом”, – зазначив Жадан.

 

Письменник також повідомив, що в його нову книгу про Харків, яку він нещодавно закінчив, увійшло 9 історій і 30 віршів.  ”Всі її герої живуть в проміжку між Пушкінською та Шевченка (вулиці в Харкові – ред.). Район на схилах, який окреслюється вулицями Фрунзе, колишньою Каплунівською, Красіна, Дарвіна, колишньою Чорноглазівською.

 

Герої книги – “пересічні” харків’яни. Вони не такі маргінальні, як у попередніх моїх книжках. Серед них багато реалізованих, навіть доволі заможних людей, представників середнього класу. Мені хотілось спробувати показати місто зсередини. Про Харків художньої літератури загалом дуже мало пишуть, а я це місто дуже люблю. У мене про нього своє уявлення”, – зазначив Жадан.