Ірена Карпа прийде на Хелловін по-українськи до гурту Мандри

*

Культовий фольк-роковий гурт MANDRY та нічний клуб Купідон (вул. Пушкінська, 1-3/5) 31 жовтня о 17.30 презентують УКРАЇНСЬКУ HALLOWEEN ВЕЧІРКУ з нагоди виходу першого англомовного максі-сінглу “мандрівників” TOM STRANGER & THE TRAVELLERS.

 

Пісні, які представлені в альбомі, були написані під час гастролей музикантів в США та Канаді. В запису альбому взяв участь видатний український скрипаль з Канади Василь Попадюк, адаптувати тексти та англійську вимову  Фомі допомагав заслужений американець України пан Роман Швед, відомий також як Дон Купідон!

 

Крім прес-конференції, концерту, та презентації пісень в Купідоні відбудеться HALLOWEEN НА УКРАЇНСЬКИЙ ЛАД.

В програмі вечірки конкурс-забава між запрошеними друзями-музикантами на створення найбільш яскравого та цікавого Хелловінського Гарбуза (БРАТИ ГАДЮКІНИ, ІРЕНА КАРПА, КОЗАК СИСТЕМЗ, ДАХ ДОТЕРЗ та ОРЕСТ ЛЮТИЙ) та цікава лекція від Дона Купідона про схожість традицій українського Різдва та американського Хелловіна, напередодні Дня Всіх Святих!

 

Найкреативніші учасники отримають у подарунок новий альбом з автографами музикантів та чудову можливість відсвяткувати HALLOWEEN на український лад.

Майдан