У Києві влаштують показ японської анімації безкоштовно

*

Три дні в столичному кінотеатрі “Кінопанорама” триватиме фестиваль японських кінокартин.

 

Покажуть фільми класика японської анімації Хаяо Міядзакі. Усього – дві стрічки – “Віднесені примарами” та “Люпен ІІІ: Замок Каліостро”. Це подарунок японського посольства українським дітям. Вхід на всі покази вільний.

 

“Віднесені примарами” Хаяо Міядзакі 2002-го року отримав “Оскара” як кращий іноземний фільм. Світ, який вдалося створити авторові настільки незвичний та щирий, що анімацію по праву називають однією з кращих за всю історію кінематографу.

 

Містична казка розповідає про маленьку десятирічну Тіхіро, яка разом з мамою і татом переїздять в новий будинок . Заблукавши по дорозі, вони опиняються в дивному місті, де їх чекає прекрасний бенкет. Батьки з жадністю накидаються на їжу і перетворюються на свиней, ставши полоненими злої чаклунки Юбаби, володарки таємничого світу стародавніх богів і могутніх духів. Опинившись одна серед магічних істот і загадкових бачень, відважна Тіхіро повинна придумати, як позбавити своїх батьків від чар підступної старої і врятуватися з царства примар.

 

Інший мультфільм “Люпен III: Замок Каліостро” оповідає про знаменитого афериста століття Арсена Люпена Третього. Він хвацько провертає грандіозну крадіжку на мільйони доларів, але в його руках виявляється майстерна підробка, сфабрикована в карликовому європейському князівстві Каліостро, правителі якого багато століть промишляли виробництвом різноманітних фальшивих купюр.

Фестиваль триватиме з 1-го по 3-е листопада. Сеанси о 12:00, 14:00 та 19:15.